Chcete nás podpořit?

NAŠE ŠKOLA AKTUÁLNĚ SHÁNÍ PROSTŘEDKY NA TYTO PŘEDMĚTY: Pro další informace použijte tento odkaz.

Snažíme se dětem poskytovat nejen dobré vzdělání, ale také příjemné prostředí a pestrou nabídku aktivit. Finanční prostředky, které však škola má, mohou v některých oblastech tuto snahu omezovat. Prosíme proto Vás, kteří byste se chtěli k našim cílům připojit a máte možnost školu podpořit hmotnými nebo finančními dary, abyste neváhali.

Kzs_logo_pomoci_banner

Finanční dary – lze poskytnout osobně v kanceláři školy na Jirchářské ulici nebo na účet vedený u ČSOB: 210454545/0300. Pro uznání odpočtu daně vystavuje škola darovací smlouvu. V současné době škola potřebuje inovovat počítačovou učebnu, pořídit šatní skříňky, vybavit novou sborovnu (skříňky, psací stoly, …), dovybavit družinu, pomoc s tiskem propagačních materiálů.

Hmotné dary (např. výtvarné a kancelářské potřeby, barevné papíry, stolní hry, hračky apod.) – lze také předat v kanceláři školy nebo u ředitele školy.

Již v minulosti mnoho dobrodinců, mezi kterými je velké množství rodičů dětí z naší školy, takto učinilo a věnovalo škole nejen finanční a hmotné dary (např. nábytek, papíry, pomůcky, sladkosti), ale také své dovednosti, energii a čas. Jedná se opravdu o obsáhlý výčet osob, které se takto staly součástí našeho společného díla. Děkujeme všem.

Ještě větší skupinu však tvoří Ti, kteří nás nesou ve svých modlitbách a obětech. Toto je pomoc, bez které si naši práci nedovedeme představit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriky

 

Archív

Pro mládež

Jste návštěvník:
Dnešní návštěvy:

Biblický citát

Biblický citát na dnešní den
Duch svatý vás poučí. (Lk 12,12)

 

Kalendář akcí

pondělí 4. září 2017 - Zahájení školního roku v 9.00 hodin mší svatou ve farním kostele

Video o sv. Dominiku

Krátký dokument vytvořený k 170. výročí narození patrona naší školy

 

Modlitba ke sv. Dominiku

Svatý Dominiku Savio, plnil jsi poctivě všechny své povinnosti a jsi pro nás vzorem neúnavné činnosti posvěcené modlitbou. Vypros i nám, abychom uměli při zachovávání svých povinností žít příkladným životem opravdové zbožnosti. Amen.

Pro zaměstnance

Vybrat jazyk