Tvořme společně – rodinnou školu

V úterý 25. září se konala schůze Spolku rodičů a přátel KZŠ v Uherském Brodě. Byl zde zvolen nový výbor spolku, jehož předsedou výboru se stal pan Jan Smrtka. Dalšími členy jsou Vít Koudela, Martina Bujáčková, Zuzana Hložková a Monika Lisoňková. Chtěl bych novému výboru popřát hodně sil, nápadů a Božího vedení a těším se na vzájemnou plodnou spolupráci rodičů, žáků a pedagogů.

Děkuji členům dosavadního výboru paní Marii Rožkové, Evě Němečkové, Miroslavě Robové, Radimu Kopuncovi a Markétě Mentzlové za vše, co pro školu udělali.

Milí rodiče, prarodiče a další příznivci naší školy, doufám, že se letos uvidíme na některé akci školy či Spolku – např. příští týden v Družinové kavárničce a na Předškoličce, v prosinci na Dni otevřených dveří, v květnu na Dni matek nebo na Zahradní slavnosti, kterou plánujeme na červen 2018.

Děkuji všem za podporu a modlitby za naši školu.

Mgr. Ivo Ertl, ředitel školy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriky

 

Archív
Pro mládež
Jste návštěvník:
Dnešní návštěvy:
Biblický citát
Biblický citát na dnešní den
Duch svatý vás poučí. (Lk 12,12)

 

Kalendář akcí
pondělí 4. září 2017 - Zahájení školního roku v 9.00 hodin mší svatou ve farním kostele
Video o sv. Dominiku

Krátký dokument vytvořený k 170. výročí narození patrona naší školy

 

Modlitba ke sv. Dominiku
Svatý Dominiku Savio, plnil jsi poctivě všechny své povinnosti a jsi pro nás vzorem neúnavné činnosti posvěcené modlitbou. Vypros i nám, abychom uměli při zachovávání svých povinností žít příkladným životem opravdové zbožnosti. Amen.
Pro zaměstnance
Vybrat jazyk