Účast KZŠ v projektech EU

Naší škole se podařilo během prázdnin získat finanční prostředky ve výši téměř 400.000,- Kč z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost hned ze dvou výzev.

První projekt v rámci výzvy č. 56 je zaměřena na rozvoj a zkvalitňování počátečního vzdělávání, zejména na cizojazyčné vzdělávání, kdy se žáci i učitelé pojedou vzdělávat do zahraničních škol, a dále na čtenářskou gramotnost (konkrétně na vybavení školní knihovny a zavedení čtenářských dílen).

Druhý projekt v rámci výzvy č. 57 je zaměřen na podporu individuálních ústních komunikačních dovedností žáků i učitelů ZŠ v anglickém jazyce prostřednictvím elektronického výukového programu, který by měl být mnohem efektivnější než klasická výuka cizích jazyků. Tato metoda bude testována v 6. a 8. ročníku.

Mgr. Ivo Ertl

Jedna reakce na Účast KZŠ v projektech EU

Strana 1 z 11
Strana 1 z 11

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriky

 

Archív
Pro mládež
Jste návštěvník:
Dnešní návštěvy:
Biblický citát
Biblický citát na dnešní den
Duch svatý vás poučí. (Lk 12,12)

 

Kalendář akcí
pondělí 4. září 2017 - Zahájení školního roku v 9.00 hodin mší svatou ve farním kostele
Video o sv. Dominiku

Krátký dokument vytvořený k 170. výročí narození patrona naší školy

 

Modlitba ke sv. Dominiku
Svatý Dominiku Savio, plnil jsi poctivě všechny své povinnosti a jsi pro nás vzorem neúnavné činnosti posvěcené modlitbou. Vypros i nám, abychom uměli při zachovávání svých povinností žít příkladným životem opravdové zbožnosti. Amen.
Pro zaměstnance
Vybrat jazyk