Okrskové kolo recitační soutěže

proběhlo v prostorách Domu kultury v Uherském Brodě ve středu 28. února 2018. Naši školu reprezentovalo 10 recitátorů, 5 žáků z prvního a 5 žáků z druhého stupně.  Velmi si cením vynikajících výsledků, kterých žáci v této soutěži každoročně dosahují. Nezklamali ani letos! Poroto ocenila celkem pět žáků naší školy, tři z nich postupují do okresního kola, které se uskuteční v Uh. Hradišti 13. března 2018.

Barbora Sovišová (1. třída) 1. místo s postupem

Rozálie Ondrášová (3. třída) zvláštní cena poroty

Marek Soviš (4. třída) 2. místo s postupem

Marie Hrubošová (5. třída) zvláštní cena poroty

Monika Skopalová (9. třída) 3. místo s postupem

Všem zúčastněným mnohokrát děkuji za úspěšnou reprezentaci školy a postupujícím přeji hodně úspěchů v kole okresním.

Libuše Goldmannová