Školní výlet 7. třídy

Psal se rok 2018, den 1. 6. a skupinka mladých lidí s dvěma učiteli se vypravila na výlet do Brna. A je mou povinností vám říct, že jsem byl jeden z nich. Naše první zastávka byla v nákupním centru Vaňkovka. A můžu Vám říct, že bylo fakt obrovské, dokonce to mělo i svůj vlastní ”park” ve středu obchodu. A jak se říká, z výletu se vždy musí donést nějaký suvenýr, proto mnoho lidí zamířilo k nejbližšímu fastfoodu, mezi které patří např. KFC, Mcdonalds.

Po dobrodružsví ve Vaňkovce jsme vyšli před obchod a rozdělili jsme se na dvě skupiny. 1. šla do války zvané Laser-Game a ta druhá šla zkoumat Kapucíny (nebo tak nějak). A já jsem byl v 1. skupině, takže pokud jste chtěli slyšet i příběh 2. skupiny, tak máte smůlu, protože nikdo není na fb, aby mi to mohl napsat :(. Chvíli jsme šli a někteří uviděli velkou budovu s velkým nápisem Laser Game. Vstoupili jsme tedy do budovy, vylezli 3 patra a posadili se ke stolu. Ten stůl nebyl ledajaký stůl. Byly v něm napsány instrukce ke hraní, které mimochodem svítily. Takže něco jako laserové písmo? Jo, nějak tak.

Za chvíli k nám došel pán, který to nejspíš provozoval, a řekl nám, že se máme jít nachystat a že jdem hrát. A jelikož jsme poslušné a hodné děti, tak jsme se šly nachystat. A poté hra začala. A řeknu Vám, byl to zmatek, zábava, střílení, spousta smíchu a hlavně sranda :D. Hráli jsme tři takovéto super hry a nakonec jsem měl -3850 bodů, ale taky tam byli i dobří lidé, kteří měli 3850 bodů. Moje hodnocení 10/10.

Po této skvěle hře jsme se střetli s druhou skupinou, která stopro měla taky skvělé zážitky, ale vsadím se, že my jsme je měli lepší :3. Nicméně jsme se střetli na hradě jménem Špilberk, kde jsme zkoumali tajemství v podzemí. Byla to celkem nuda, protože ten  pán, který nás prováděl, byl strašně nudný, a dokonce nám zazpíval. 10/10. Jelikož jsme všechny naše suvenýry snědli už na začátku výletu, museli jsme si koupit další a to kde jinde, než v CandyStoru. Takže jsme všichni popadli peněženky a šli jsme kupovat předražené věci, jako třeba plechovka Arizona za pouhých 75 Kč nebo krabička z více jak 10 fazolkami za pouhých 100 Kč. Po nakupování jsme šli zpátky na vlakové nádraží čekat na vlak, který po 7 min. čekání  přijel.

Jak bych ohodnotil tento výlet? 10/10

Václav Kapsa, 7. třída