Paletka

Dne 21.2.2019 se konala výtvarná soutěž Paletka, kterou každoročně organizují paní vychovatelky školní družiny v Havřicích pro žáky 3. tříd. Naši školní družinu reprezentovaly Lucie Montágová, Amalia Nicolardi a Anastázie Struhaříková. Dívky měly před sebou náročný úkol, a to vytvořit malbu na téma: „Pes, přítel člověka“ za pomoci kombinované techniky – kresba černou tuží a malba vodovými barvami. Z celkové počtu 30 dětí z 11 školních družin si naše školní družina odnesla zlatou medaili za úžasné dílo Amalie Nicolardi. Ta zaujala porotu především precizně zvládnutým vyjádřením pohybu, vystižením krásného vztahu mezi pejskem a páníčkem a také vhodně kombinovanými barvami. Gratulujeme.  Všechny tři dívky ukázaly svůj talent, předvedly výborný výkon, vytvořily krásná díla a moc si toto „výtvarné dopoledne“ užily.

Romana Orlovská, vychovatelka