Den pro rodinu

V sobotu 4. června se konala na Orelském stadionu velká nová akce – Den pro rodinu. Tento nápad vzešel z farnosti, jednalo se o propojení bývalé Zahradní slavnosti naší školy a Farního dne naší farnosti. Dalším pořadatelem bylo také Centrum pro rodinu děkanátu Uherský Brod a samozřejmě brodská organizace Orel, která nám poskytla veškeré zázemí. Každý člen rodiny si během odpoledne přišel na své – ať už při poslechu folklorního souboru Holúbek a při krásném vystoupení dětí s pásmem Zlaté husy, na stanovištích s úkoly, za jejichž splnění dostal každý odměnu, při soutěžení ve fotbalových dovednostech nebo při koloběžkových závodech. Zároveň byla i příležitost si jen tak popovídat, dát si něco dobrého na zub v místním stánku u Moravanských, ochutnat kávu ze školních kávovarů a výborné buchty našich maminek či využít otevřená sportoviště celého areálu.

Moc děkujeme všem za organizaci a veškerou pomoc s přípravou, milým účastníkům za podporu a už teď se těšíme na další společné akce.

Mgr. Veronika Toralová