Okrsková recitační soutěž

Ve středu 1. března se konala okrsková recitační soutěž v Knihovně Františka Kožíka v Uh. Brodě. Naše škola vyslala 10 vyvolených zástupců, aby nás reprezentovali v této oblíbené soutěži. Účastnilo se asi 90 recitátorů. V každé kategorii zasedla 3-členná porota a nutno podotknout, že konkurence byla opravdu veliká. Nejvíc soutěžících bylo ve 2. kategorii (kategorii 4. a 5. tříd), kde si také spoustu dětí odneslo cenu poroty.

Naši žáci opět ukázali, že v recitaci to opravdu umí.

0. kategorie (1. třída): 1. místo – Roman Bulejko

                                    2. místo – Julie Ondrášová

                                    Cena poroty – Lucie Skopalová

1. kategorie (2. a 3. třída): 2. místo – Alice Bábíková

2. kategorie (4. a 5. třída): Cena poroty – Zachary M. Thibedeau

3. kategorie (6. a 7. třída): Cena poroty – Josef Kostka

S hrdostí můžeme oznámit, že do okresního kola, které se bude konat v Uherském Hradišti, postupuje Alička Bábíková. A my jí budeme moc držet pěsti! Ostatním dětem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme jim, ať recitují dál a dál.

                                                                                                                         Pavla Gregůrková