Olympiáda školních družin

Po 3 letech jsme se opět dočkali! V rámci naší družiny jsme uspořádali školní kolo sportovní olympiády, kde jsme vybrali ty nejlepší, kteří nás reprezentovali v úterý 16. 5. na stadionu Lapač v Uh. Brodě.

I když nám počasí nepřálo, závody si naši žáci velmi užili a načerpali spoustu nových zkušeností.  Děti soutěžily v běhu na 50 metrů, v hodu kriketovým míčkem a skoku z místa. Stadion byl doslova přeplněn sportovci z družin z Uherského Brodu a okolí. Slavnostní zahájení bylo doprovázeno olympijskou hymnou a promluvili i vážení hosté – pan místostarosta z Uh. Brodu a paní ředitelka pořádající ZŠ Na Výsluní.

Na tuto sportovní akci se vydali tito naši žáci: z 1. třídy Roman Bulejko, Julie Ondrášová, Anežka Bílková, z 2. třídy Marie Šobáňová, František Bílek, Šimon Zemánek, ze 4. třídy Helena Ivanová, Antonín Bílek a z 5. třídy Lenka Pavlasová a Jakub Zemánek. Konkurence byla opravdu vysoká, a i když jsme nezískali žádnou medaili, jsme s výsledkem spokojení. Nejblíže stupni vítězů byl Kuba Zemánek, který se ve skoku z místa dostal na 4. místo.

Všem našim dětem děkujeme za účast. Olympiádě třikrát zdar, zdar, zdar!

Bc. Pavla Gregůrková