Hlavní strana

“Kde je opravdová láska, tam přebývá Bůh.”

eshop

O škole

Proč naše škola?

Nabízíme vám a vašim dětem rodinné školní prostředí, individuální přístup pedagogů. Dále také výuku čtení genetickou metodou v 1. ročníku, tří světových jazyků, osobnostní rozvoj a prostor pro komunikaci. Nechybí ani školní družina, bohatá nabídka mimoškolních činností a dětský folklorní soubor Holúbek.

Kateřinský jarmark

Vážení příznivci KZŠ, moc děkujeme Vám všem, kdo jste se zapojili do letošního tvoření na Kateřinský jarmark, prodávali jste ve stánku nebo jakýmkoliv způsobem jste přispěli k úspěšnému průběhu celé akce. V sobotu se u našeho stánku zastavilo hodně lidí, kteří přišli nákupem našich výrobků
Číst více >>

Batůžkový projekt + Den kaše

  Konečně je všechno zkompletováno, napytlováno. Pro Mary´s Meals jsme vybavili 30 batohů. Kromě „Batůžkového projektu“ jsme se v říjnu zapojili i do dalšího projektu Mary´s Meals –  vaření kaše. Na podporu hladovějícím dětem jsme poslali 5 500 Kč. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
Číst více >>

Hrátky s písmenky

Ve středu v podvečer se sešli v naší škole budoucí prvňáčci, aby si vyzkoušeli, jak se učíme číst u nás v 1. třídě. Procvičili jsme si oči, uši, prsty a protáhli jsme si nejen ruce, ale i celé tělo. Nakonec si děti vytvořily své písmenko mozaikou z papíru.
Číst více >>

Den otevřených dveří

Chcete vidět naše skvělé paní učitelky v akci? Nebo se zapojit do výroby dárkových předmětů pro dobročinné účely? Tak neváhejte a přijďte k nám na Jirchářskou. Jsme otevřeni všem!
Číst více >>

Úspěch v kopané

Kluci, děkujem! Naši sportovci předvedli v pátek 20. října v Bojkovicích neuvěřitelný výkon. V prvním zápase porazili s přehledem domácí Bojkovice. Ve druhém utkání dostali na budku od vítězného Starého Města. Třetí kolo bylo neuvěřitelné, porazili velkého protivníka (sportovku Uherský Brod), čímž se stali hrdiny
Číst více >>

Výtvarná soutěž se svatým Martinem

Číst více >>

Pozvánka na druhou Předškoličku

Velký úspěch sklidila první Předškolička – Putování za pokladem Karpat a nyní jsou v plném proudu přípravy na tu další. V zábavném programu s názvem Hrátky s písmenky si předškoláčci společně s paní učitelkou Štěpánkou procvičí oči, ouška, jazýček, prstíky i ruce. Tak šup šup, zapsat do kalendáře!
Číst více >>

Tajemná výprava za pokladem Karpat

Na první setkání Předškoličky přišlo několik nedočkavých zlatokopů, kteří přišli pátrat po “pokladu Bílých Karpat”. Předškoláci si nejprve prohlédli třídy 1. stupně, kde si společně zazpívali, zacvičili a zatančili. Pak se plní nadšení vydali pátrat po zlatu a stříbru do ulic města. Celou výpravu doprovázel
Číst více >>

Žádné události k zobrazení